Jak to funguje
O SPOLEČNOSTI
Jak to funguje?

Nabízíme rychlé vyhledání a možnost spolupráce s takovými agenturami práce, které jsou certifikované a splňují veškeré požadavky, které na agentury práce klade zákon.

Všechny agentury z naší databáze známe, víme, jakým způsobem fungují a jak mají nastavené procesy. Agentury využívají smlouvy, které jsou ověřeny naší advokátní kanceláří s letitou praxí v oblasti zprostředkování zaměstnání a zaměstnávání cizinců.

home_2_416x586
jak_funguje_1_416x586
O čem to vlastně celé je?

Z našich zkušeností víme, že v dnešní době není lehké najít kvalitní zaměstnance. Spolupráce s agenturou práce mnohdy nenaplní očekávání.

Často se setkáváme se špatnými zkušenostmi z řad našich klientů, ať už se jedná o nekvalitně provedenou práci, nedodržení lhůt až po sankce za porušení zákonem daných povinností, které se dlouhodobě zpřísňují.

Proto jsme se rozhodli vytvořit projekt „Workking“, v jehož rámci se staráme o to, abychom pro vás zajistili co nejkvalitnější zaměstnance pro vaše podnikání.

V ČEM NAŠE SLUŽBA SPOČÍVÁ:

1. Poptávka po zaměstnancích

Nejprve si společně určíme konkrétní požadavky na nové pracovníky.

2. Oslovení ověřených agentur

Následně zpracujeme vaši poptávku a oslovíme registrované agentury.

3. Představení nabídky

Představíme vám jednotlivé nabídky. Vy si vybere ty, které vám budou vyhovovat a naplánujeme setkání se zástupci agentur.

Pokud hledáte spolehlivé agentury, stačí se na nás obrátit, sdělit nám jakou pracovní sílu hledáte a zbytek nechte na nás. Vaši poptávku zpracujeme a nabídneme vám nejvhodnější řešení.