Scroll Top
Pro firmy
 
  • Služby společnosti Workking jsou pro uživatele, tedy společnosti hledající novou pracovní sílu, zdarma a jsou určeny především pro výrobní společnosti a podniky, které čelí výzvám spojeným s hledáním pracovníků. Je ideální pro ty, kteří potřebují rychlé a efektivní zprostředkování pracovní síly bez zbytečných administrativních komplikací.
  • Workking je vhodný pro společnosti, které chtějí ušetřit čas a úsilí při hledání nových pracovníků, ať už jde o nekvalifikovanou či středně kvalifikovanou pracovní sílu. Společnosti, které si cení spolehlivosti a kvality pracovních agentur, a chtějí se vyhnout možným problémům spojeným s neověřenými partnerstvími.
  • Tato platforma je také prospěšná pro společnosti, které chtějí mít větší výběr z různých pracovních agentur a nabídek, aby mohly najít tu nejvhodnější pro své potřeby. Díky Workkingu mají společnosti možnost vyzkoušet pracovníky prostřednictvím agentury a poté je případně zaměstnat napřímo.
  • Celkově je služba Workking ideální pro firemní klienty, kteří hledají efektivní a spolehlivý způsob zprostředkování pracovní síly a chtějí mít kontrolu nad celým procesem spolupráce s pracovními agenturami.

Příběhy zprostředkovaných spoluprací

Zajištění operátorů výrobní linky pro výrobu nábytku 🛋️

Výrobní společnost hledala řešení pro nedostatek pracovníků na své výrobní lince. Bez zkušenosti se spoluprací s pracovními agenturami si obrátila na Workking. Ten zajistil, aby byla spolupráce správně nastavena, probíhala bez problémů a společnost se vyhnula potenciálním pokutám, které hrozí při špatném nastavení či spolupráci s neověřenou agenturou.

Zprostředkování pracovníků pro výrobního lídra 🔥

Inspirativní příběh spolupráce mezi výrobní společností, která hledala nové profesionální svářeče do svého provozu a pracovní agenturou, která si postupem času ve společnosti vybudovala dominantní pozici mezi ostatními agenturami.

🤝 Úspěšná spolupráce v logistice: Nalezení kvalifikovaných pracovníků pro sklad 🔧

Pracovníci do skladu - odlehlé pracoviště může být problematické a to nejen z hlediska zajištění nových zaměstnanců. Skrze Workking jsme ale nalezli ideální souhru a vytvořili tak dlouhodobou spolupráci.

🏔️ Spolupráce v zimním ráji: Zajištění pracovní síly pro gastro⛷️

V rámci Workkingu se věnujeme především výrobě. Nemusí to ale vždy znamenat automotive, či průmysl. Přinášíme Vám příběh o nalezení vhodných pracovníků, kteří se starají o Vaše pohodlí na sjezdovce.